Glinik Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Reklama

Ostatnie spotkanie

Glinik GorliceWolania Wola Rzędzińska
Glinik Gorlice 4:0 Wolania Wola Rzędzińska
2014-06-21, 17:00:00
     

Oddaj głos !!!

Młode Orły Glinika

Losowa galeria

I L Juniorów Młodszych (Nowy Sącz): Glinik Gorlice - Kolejarz Stróże
Ładowanie...

Wspieramy

piłka nożna młodzieżowa

Przyjaciele

Unia Tarnów

Podhale Nowy Targ

Partnerzy serwisu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 3903, wczoraj: 3763
ogółem: 4 402 712

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Logowanie

Moja 11 - więcej niż gra!

Aktualnoci

V miejce trampkarzy w Halowych Mistrzostwach Małopolski

  • autor: [GB], 2013-03-10 18:43

Ogromnym niedosytem zakończył się udział drużyny trampkarzy Glinika Gorlice w Halowych Mistrzostwach Małopolski. Podopieczni Łukasza Brzeziańskiego nie zdołali wywalczyć podium, ostatecznie zajmując V miejsce.

Finałowy turniej odbył się w hali pod balonem Cracovii przy ul. Wielickiej. Organizatorem był Małopolski Związek Piłki Nożnej.

ELIMINACJE
Grupa A

MOSiR Bochnia - Wisła Kraków 1-6
Wojciech Słomka - Konrad Handzlik, Olaf Nowak, Ernest Świętek, Michał Mus, Bartosz Żuk, Filip Kowalski

Halniak Targanice - Glinik Gorlice 0-3
Florian Przybylski, Mateusz Stępień 2

Halniak Targanice - MOSiR Bochnia 1-2
Sebastian Socała - Michał Łącki, Dominik Juszczak

Wisła Kraków - Glinik Gorlice 5-0
Ernest Świętek, Przemysław Porębski, Konrad Handzlik, Patryk Orłoś, Olaf Nowak

Glinik Gorlice - MOSiR Bochnia 1-2
Tomasz Obrzut - Marcin Ochlust, Dominik Juszczak

Wisła Kraków - Halniak Targanice 13-0
Ernest Świętek 4, Patryk Orłoś 2, Konrad Handzlik 2, Michał Mus, Olaf Nowak, Maciej Rogóż, Antoni Mielecki, samob.

1. Wisła Kraków 3 9 pkt 24-1
2. MOSiR Bochnia  3 6 pkt 5-8
3. Glinik Gorlice 3 3 pkt 4-7
4. Halniak Targanice 3 0 pkt 1-18

Grupa B
Tarnovia - Siemacha-AS Progres Nowa Huta 0-2
Dominik Zawadzki 2

Unia Oświęcim - Sokół Słopnice 1-2
Patryk Migdał - Kamil Śliwa 2

Unia Oświęcim - Tarnovia 0-3
Dariusz Żaba, Marcin Socha, Arkadiusz Boruch

Siemacha-AS Progres Nowa Huta - Sokół Słopnice 3-1
Bartosz Szcząber, Szymon Pietrzyk, Łukasz Sikora - Kamil Śliwa

Sokół Słopnice - Tarnovia 2-0
Kamil Śliwa, Karol Tomera

Siemacha-AS Progres Nowa Huta - Unia Oświęcim 3-2
Sebastian Palonek, Adrian Musiał, Mikołaj Ogonowski - Patryk Malik, Przemysław Żywicki

1. Siemacha-AS Progres Nowa Huta 3 9 pkt 8-3
2. Sokół Słopnice 3 6 pkt 5-4
3. Tarnovia  Tarnovia 3 3 pkt 3-4
4. Unia Oświęcim 3 0 pkt 3-8

GLINIK GORLICE: Aleksy Kwarciany, Michał Lichwała, Tomasz Wiklowski, Mateusz Stępień, Patryk Skrzypniak, Tomasz Obrzut, Kacper Kukla, Florian Przybylski, Kamil Zarzycki, Kamil Warcholik, Kamil Mosoń, Wojciech Koszyk, Patryk Dziedzic, Kamil Więcek.

FINAŁY
o I miejsce
Wisła Kraków - Siemacha-AS Progres Nowa Huta 3-0
Konrad Handzlik, Patryk Orłoś, Olaf Nowak

o III miejsce
MOSiR Bochnia - Sokół Słopnice 1-1, karne 1-2
Dominik Juszczak - Kamil Śliwa

Kolejność HMM trampkarzy:
1. Wisła SA Kraków
2. Siemacha-AS Progres Nowa Huta
3. Sokół Słopnice
4. MOSiR Bochnia
5-6. Tarnovia Tarnów, Glinik Gorlice
7-8. Unia Oświęcim, Halniak Targanice


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [877]
 

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sponsor - Strategiczny

Sponsor - Pakiet White

Sponsor - Partner

Akcje wspierające

 
 

Patroni Medialni

Szkółka Piłkarska