Glinik Gorlice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Reklama

Ostatnie spotkanie

Glinik GorliceWolania Wola Rzędzińska
Glinik Gorlice 4:0 Wolania Wola Rzędzińska
2014-06-21, 17:00:00
     

Oddaj głos !!!

Młode Orły Glinika

Losowa galeria

Turniej Bardejov Cup 2012
Ładowanie...

Wspieramy

piłka nożna młodzieżowa

Przyjaciele

Unia Tarnów

Podhale Nowy Targ

Partnerzy serwisu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 4727, wczoraj: 3763
ogółem: 4 403 536

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Logowanie

Moja 11 - więcej niż gra!

Aktualnoci

XV Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice – dzień III

  • autor: [GB], 2013-12-31 09:24

Poniedziałek  30.12.br. był ostatnim dniem XV Halowych  Mistrzostw  PPN Gorlice. Na zakończenie tych rozgrywek drużyny rywalizowały w kategorii junior młodszy oraz orlik. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich dniach prym wiodły drużyny Glinika które pewne i zwyciężyły w obydwu kategoriach.

30.12.2013r. - XV Halowe  Mistrzostwa PPN Gorlice orlików rocznik 2003 i młodsi
Zawodnicy drużyny Glinika rocznik 2003 (występujący w turnieju jako Glinik II) bez większych problemów zwyciężyli w tegorocznej edycji mistrzostw prezentując wysoką formę. Kolejne zwycięstwo turniejowe podopiecznych Przemysława Cygana to nic innego jak uwieńczenie ciężkiej kilku letniej  pracy młodych piłkarzy na treningach.

Oprócz zwycięzców miłym zaskoczeniem było zajęcie wysokich miejsc przez pozostałe gorlickie drużyny, które w turnieju  pokazały się z dobrej strony dając wyraźne sygnały że za niedługo będą miały dużo więcej do powiedzenia.

Glinik II: Tomasz Nowak, Kacper Wiktorek, Sebastian Matuszyk, Maciej Socha, Krzysztof Dąbrowski, Jakub Firlit, Jakub Wierzba, Mateusz Rakoczy, Sebastian Spyrka,Dawid Gryzik; trener: Przemysław Cygan

Glinik I: Krystian Matuszyk, Kacper Wiklowski, Maksymilian Firlit, Kamil Gryboś, Krystian Drozd, Jakub Wiktorek, Maciej Wiktorek, Jan Apola, Kacper Babral, Maksymilian Serafin; trener:  Piotr Stępkowicz

Glinik III: Tomasz Dynda, Maciej Trzaskoś, Bartłomiej Kosiński, Daniel Potyrała, Konrad Tumidajewicz, Szymon Makowski, Szymon Bacia, Patryk Gościmiński, Mateusz Kijek, Maciej Osikowicz, Miłosz Makowski; trener: Sebastian Szurek

Grupa A
LKS Bysta – Glinik I Gorlice 0-4 (M.Wiktorek 2, Babral, Serafin), Ogień Sękowa – KS Biecz I  0-4, Glinik I Gorlice – KS Biecz I 0-0, Ogień Sękowa – Glinik III Gorlice 0-1 (Trzaskoś), Glinik I Gorlice – Glinika III Gorlice 1-0 (M.Wiktorek), LKS Bystra – KS Biecz I 0-6, Glinik III Gorlice – KS Biecz I 1-1 (Kosiński), LKS Bystra – Ogień Sękowa 0-1, LKS Bystra – Glinik III Gorlice 0-2 (Sz.Makowski, Kosiński), Glinik I Gorlice – Ogień Sękowa 1-1 (J.Wiktorek)

L Nazwa druzyny M P B
1 KS Biecz I 4 8 10-1
2 Glinik I Gorlice 4 8 6-1
3 Glinik III Gorlice 4 7 4-2
4 Ogień Sękowa 4 4 2-5
5 LKS Bystra 4 0 0-13

Grupa B
Glinik II Gorlice – KS Biecz II 8-0 (Wierzba 2, Socha 2, Rakoczy, Spyrka, Firlit, samobójcza), LKS Kobylanka – LKS Łużna 0-1, KS Biecz II – LKS Łużna 1-1, LKS Kobylanka – UKS Siedliska 0-3, KS Biecz II  -UKS Siedliska 0-2, Glinik II Gorlice – LKS Łużna 5-0 (Spyrka 3, Gryzik, Wierzba), UKS Siedliska – LKS Łużna 1-1, Glinik II Gorlice – LKS Kobylanka 11-0 (Spyrka 4, Wierzba 3, Matuszyk, Firlit, Socha, Dąbrowski), Glinik II Gorlice – UKS Siedliska 8-0 (Socha 3, Spyrka 2, Dąbrowski 2, Wierzba), KS Biecz II – LKS Kobylanka 4-0

L Nazwa druzyny M P B
1 Glinik II Gorlice 4 12 32-0
2 UKS Siedliska 4 7 6-9
3 LKS Łużna 4 5 3-7
4 KS Biecz II 4 4 5-11
5 LKS Kobylanka 4 0 0-19

Półfinały
KS Biecz I – UKS Siedliska 0-0 (k.4-5)
Glinik I Gorlice – Glinik II Gorlice 0-8 (J.Firlit 2, Spyrka 2, Socha 2, Dąbrowski, Matuszyk)

mecz o III miejsce
Glinik I Gorlice – KS Biecz 1-0
(J.Wiktorek)

mecz o I miejsce
Glinik II Gorlice – UKS Siedliska 7-0
(Spyrka 3, Dąbrowski, Socha, Rakoczy, Wierzba)

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Glinik II Gorlice

2. UKS Siedliska
3. Glinik I Gorlice
4. KS Biecz I, 5. Glinik III Gorlice, 6. LKS Łużna, 7. Ogień Sękowa, 8. KS Biecz II, 9.LKS Bystra, 10. LKS Kobylanka

Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik turnieju: Maciej Socha (Glinik II Gorlice)
Najlepszy strzelec turnieju: Sebastian Spyrka (Glinik II Gorlice) 15 bramek
 

 

30.12.2013r. - XV Halowe  Mistrzostwa PPN Gorlice juniorów młodszych rocznik 1997 i młodsi

Glinik: Bartłomiej Janik, Tymoteusz Karp, Dawid Berkowicz, Tomasz Wiklowski, Michał Lichwała, Aleks Kwarciany, Dawid Serafin, Mateusz Stępień, Patryk Skrzypniak, Jakub Kusiak; trener:Piotr Stępkowicz
 

Wyniki:

Glinik - Kobylanka 2–0, Szymbark - Sękowa 2–1, Kobylanka - Sękowa 0–2, Glinik - Szymbark 5–1, Szymbark - Kobylanka 2–3, Sękowa - Glinik 0–3  

L Nazwa druzyny M P B
1 Glinik II Gorlice 3 9 10-1
2 Ogień Sękowa 3 3 3-5
3 LKS Szymbark 3 3 5-9
4 LKS Kobylanka 3 3 3-6


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [587]
 

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sponsor - Strategiczny

Sponsor - Pakiet White

Sponsor - Partner

Akcje wspierające

 
 

Patroni Medialni

Szkółka Piłkarska