Glinik wygrał kolejny sparing

Drużyna Glinika podopieczni Sebastiana Szurka zwyciężyli w drugim sparingu trzeci zespół ligi okręgowej Krosno – Iwonkę Iwonicz Zdrój 3-2. Bramki dla gorliczan zdobyli Tomasz Augustyn i dwie Marcin Machowski .

Mecz Towarzyski
Glinik Gorlice - Iwonka Iwonicz Zdrój 3-2 (2-1)

0-1 Zima 15’ (g), 1-1 Augustyn 22’ (g), 2-1 Machowski 41’, 2-2 Zima 70’ (w), 3-2 Machowski  81’

Sędziował: Damian First (Gorlice)
Widzów: ok. 15

Glinik: Brzeziański – Banaszek, Migacz, Jabłczyk, Nidecki – Gomulak, Grela, Cetnarowski, Chorobik – Augustyn, Machowski
ponadto zagrali: Harwat, Król, Laskoś, Olszewski, Stępkowicz

Iwonka:  Zięba – T. Bołd, Bączek, K. Bołd, Winiarski – Nycz, Pulnar, Rajchel, Kopiczak – Zima, Górnicki
ponadto zagrali: Kielar, Dębiec

Prowadzenie objęli goście po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki najwyżej wyskoczył Zima i strzałem z głowy pokonał Brzeziańskiego.

W chwilę później do remisu doprowadził Augustyn, który otrzymał dokładne podanie od Chorobika i głową skierował piłkę do bramki przyjezdnych.

Tuż przed przerwą gospodarzom prowadzenie dał Marcin Machowski, który z najbliższej odległości wepchnął piłkę do bramki Zięby.

Po przerwie perfekcyjnie wykonany rzut wolny przez Zimę daje przyjezdnym wyrównanie, jednak ostateczny cios zadają gorliczanie, kiedy do bramki Zięby  ponownie trafia Machowski ustalając końcowy wynik spotkania.