Hokejowy wynik juniorów młodszych

Juniorzy młodsi Glinika niczym hokeiści rozpoczęli rundę wiosenną. W rozegrany w dniu wczorajszym meczu ligowym pokonali na własnym stadionie rówieśników z drużny Kolejarza Stróże 7-3.

I Liga Juniorów Młodszych OZPN Nowy Sącz
Glinik Gorlice - Kolejarz Stróże 7-3 (3-0)
1-0 Kusiak 2, 2-0 Kukla 7', 3-0 Kusiak 21, 4-0 Saratowicz 52', 4-1 Ł.Gruca 60', 5-1 Kusiak 61', 5-2 Jarzębak 68'(k), 6-2 Serafin 72' (w), 6-3 Jamro 75', 7-3 Słowik 78'

Sędziował: Mateusz Foltyn (Gorlice)
Żółte kartki: Janik (60' niesportowe zachowanie)
Widzów: ok 15

Glinik: Janik - Obrzut (65 Słowik), Lichwała, Martuszewski (55 Brzezoń), Wiklowski - Stępień (46 saratowicz), Serafin, Skrzypniak, Berkowicz (46 Kwarciany) - Kukla, Kusiak

Kolejarz: Drąg - M.Gruca, Gryzło, Zięba, Wegrzyn (60 Mężyk) - Chronowski (62 Oleksy), D.Jasiński (62 S.Jasiński) (62, Jamro, Dynda - Ł.Gruca, Jarzębak

Zasłużone zwycięstwo zespołu Glinika. Zawodnicy gospodarzy  od początku przejęli inicjatywę w grze i po dosyć szybko zdobytych trzech bramkach w dalszej części gry, kontrolowali już to, co działo się na boisku.

Po zmianie stron gorliczanie znacznie "odpuścili" rywalowi który zaczął wykorzystywać swoja szansę. Na całe szczęście miejscowi pozostali czujni i potrafili bardzo szybko odpowiedzieć rywalowi stąd też hokejowy wynik tego spotkania.