Kolejny walkower ?

Kolejny walkower ?

Kolejny raz drużyna orlików Glinika nie doczekała się na przeciwnika tym razem zespół Zawady Nowy Sącz który nie dojechał na ligowe spotkanie.

Podobnie jak to miało miejsce przed dwoma tygodniami, kolejny raz o punktach dla Glinika zdecyduje WGiD w Nowym Sączu jako organ nadzorujący rozgrywki.

Kopia sytuacji sprzed kilkunastu dni, tak więc należy się spodziewać podobnej decyzji czyli walkoweru na korzyść gorlickiej drużyny.

Kolejny zespół i kolejna nieodpowiedzialność ze strony kierownictwa, który o swej nieobecności nie raczył nikogo powiadomić.

Z sytuacją taką w lidze orlików mamy do czynienia od kliku lat, dlatego przed organem nadzorującym rozgrywki nie lada problem by ten stan rzeczy zmienić.

Najważniejsze przecież jest by uczyć zawodników od najmłodszych lat że punkty należy zdobywać na boisku.

Informacja:
Decyzją Zarządu Klubu stawka za trening drużyny orlików wynosi 40 zł/zawodnika.

TABELA OPŁAT:
Przyjęcie nowego zawodnika (wpisowe) _0 zł
Regularna miesięczna opłata (płatne do dziesiątego każdego miesiąca) - 40 zł
Zniżka dla rodziców (na kolejne dziecko w klubie) 50%
Zgodnie z § 2 pkt 1 lit. i Regulaminu Zajęć Piłkarskich dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez Gorlicki Klub Sportowy Glinik Gorlice może, po zapoznaniu się z indywidualną sytuacja rodziny podopiecznego zwolnić opiekuna w określonym terminie z obowiazku opłacania składki członkowskiej.

Numer konta Bankowego Klubu:
65 1600 1462 0008 5146 9365 6001

W tytule przelewu prosimy o podanie: Nazwiska i Imienia zawodnika, miesiąc za który dokonana jest wpłata, Rocznik zespołu w którym trenuje zawodnik
(np. Nowak Adam, styczeń, 2000).

szczegółowe informacje na oficjalnej stronie klubu gksglinik.pl

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości