Kolejny wygrany sparing Glinika

W meczu sparingowym drużyn IV ligi – Wschód drużyna Glinika pokonała na własnym stadionie Barciczankę 3-1. Bramki dla podopiecznych Sebastiana Szurka zdobyli Dominik Brzeziański oraz Konrad Grela dwie.

Mecz Towarzyski
Glinik Gorlice – Barciczanka Barcice 3-1 (1-0)
1-0 D.Brzeziański 35’, 1-1 Krupa 53’, 2-1 Grela 84’, 3-1 Grela 88’ (w)

Sędziował: Damian First (Gorlice)
Widzów: ok. 25

Glinik: Harwat  - Zapała, Migacz, Kijek, Rzemiński – Dziedzic, Król, Laskoś, Baran - Augustyn, D.Brzeziański
Ponadto zagrali: K.Brzeziański, Jabłczyk, Gomulak, Chorobik, Grela, Machowski, Cetnarowski, Stępkowicz

Barciczanka: Bieniek – Wiktor, Kandyfer, Saratowicz, Tarasek – Maślejak, Tokarczyk, Baran, Nowak - Krupa, Janik
Ponadto zagrali: Jalenik, Matiaszek, Lupa, Góra, Groń, Zygmunt, Kantor

W meczu kontrolnym Glinik  pokonał ligowego rywala Braciczankę 3-1. Gospodarze w pierwszej połowie zdobyli w 35  min kiedy to Dominik Brzeziański pewnym strzałem pokonał bramkarza przyjezdnych.

Po przerwie w 53 min drużyna gości doprowadziła do remisu za sprawą Krupy, który celnym strzałem zakończył szybką akcję przyjezdnych.

Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do gospodarzy a zwłaszcza Konrada Greli, który w końcówce spotkania dwukrotnie trafił do bramki drużyny z Barcic i tym samym ustalił końcowy wynik spotkania.