Orliki w Lidze Młodzików PPN Gorlice.

W związku z wycofaniem się z rozgrywek I Ligi Orlików OZPN Nowy Sącz drużyny Galicji Nowy Sącz, zespół podopiecznych Piotra Stepkowicza by nie tracić rytmu meczowego udał się na spotkania Ligi Młodzików PPN Gorlice do pobliskiej Moszczenicy.

Występ gorliczan należy uznać za udany, cała czternastka zawodników zasłużyła na duże słowa uznania, nie przestraszyli się oni znacznie starszych kolegów rozgrywając dwa dobre spotkania.

Ładne bramki, dużo uśmiechu na twarzy najmłodszych piłkarzy, składne akcje i oklaski od rodziców, to wszystko można było dziś zobaczyć.

Rzeczą normalną jest że zdarzyły się oczywiście gorsze zagrania ale kiedy mają się zdarzać jak nie teraz, przecież tak naprawdę to ci młodzi piłkarze uczą się grać.

Nauka ta zmierza w dobrym kierunku i mamy nadzieję ze już wkrótce doczekamy się bardziej widocznych efektów.

Liga Modzików PPN Gorlice (mecze 2x15 min)
Glinik Gorlice – LKS Bystra 5-1 (2-1)
Bramki dla Glinika: Drąg 2, Apola 2, Babral

Glinik Gorlice – LKS Kobylanka 3-3 (2-0)