Halowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów Starszych

Po ogromnych emocjach, niestety nie tylko sportowych, Cracovia zdobyła Halowe Mistrzostwo Małopolski Juniorów. W finale "Pasy" pokonały Wisłę 2:1, a drużyna Glinika niestety poza podium.

W finale spotkały się bezsprzecznie dwie, najlepsze drużyny w swoich grupach. Zarówno Wisła jak i Cracovia wygrały wszystkie trzy mecze grupowe, tracąc łącznie tylko jedną bramkę.

Na drugiej pozycji w grupie A uplasowała się natomiast MKS Trzebinia-Siersza, a w grupie B drugą lokatę zajęli gracze Unii Oświęcim. I to te dwie drużyny zmierzyły się w meczu o III miejsce.

Trzecie miejsce w grupach A i B zajęli odpowiednio Glinik Gorlice i Szreniawa Nowy Wiśnicz. Zespól z Nowego Wiśnicza trzecie miejsce, zawdzięcza wyrównującej bramce w ostatnich sekundach meczu z Sokołem Słopnice. Natomiast w grupie A o trzecim miejscu Glinika kosztem GOSiR-u przesądził lepszy bilans bramkowy tych pierwszych.

Wyniki Glinika:
Wisła Kraków – Glinik Gorlice 2-0
Glinik Gorlice – MKS Trzebinia 0-2
Glinik Gorlice – GOSiR Rzezawianka  2-2

Glinik: Przemysław Harwat, Bartłomiej Krynicki, Piotr  Pater, Jakub Gawryła, Tomasz Marynowski, Kamil Grądalski, Dawid Berkowicz, Tymoteusz Karp, Dawid Serafin, Mateusz Stępień, Łukasz Skoczeń; trener: Piotr Stępkowicz

Źródło: futbolmalopolska.pl