Nieudany początek juniorów starszych

W minioną sobotę w inauguracyjnej kolejce rundy wiosennej juniorzy starsi Glinika występujący w Lidze Małopolskiej wysoko przegrali w meczu wyjazdowym z Kakusem Nowa Huta.

Małopolska Liga Juniorów Starszych
Krakus Nowa Huta - Glinik Gorlice 6-0 (3-0)
1-0    Stawiarski 3’, 2-0 Stec 9’, 3-0 Górski 36’, 4-0 Kardas 59’, 5-0 Stawiarski 64’(k), 6-0 Stawiarski 79’

Glinik: Harwat – Rąpała, Drąg, Piecuch, Pater(58 Berkowicz) – Majcher, Rachel, Grądalski, Kopek(65 Stępień) – Skoczeń, Gawryła

Sędziował: Radosław Wilk (Kraków).
Żółte kartki: Pater, Piecuch 2.
Czerwona kartka: Piecuch (64’, dwie żółte)

Gospodarze po mistrzowsku wykonywali rzuty rożne z których w pierwszej połowie padły wszystkie bramki. Piłkarze Glinika w polu grali nieźle ale trudno było sforsować obronę Krakusa ( pierwszy groźny strzał dopiero w 35 min)

W drugiej połowie grający szybciej gospodarze przy bramkach nr 4 i 6 rozklepali obronę Glinika,  5 bramka padła zaś z rzutu karnego za faul Piecucha który w tym momencie opuścił boisko za otrzymaną druga żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Podopieczni Piotra Stepkowicza mogli pokusić się przynajmniej o honorowe trafienie, najbliższy tego był Stępień jednak bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć.