Porażka Glinika z Orkanem Szczyrzyc

W rozegranym w niedzielę meczu kontrolnym drużyna IV ligowego Glinika przegrała na własnym boisku z przedstawicielem ligi okręgowej (Nowy Sącz) drużyną Orkana Szczyrzyc 2-4.

Glinik Gorlice - Orkan Szczyrzyc 2-4 (2-1)
1-0 Król 23', 2-0 Baran 26', 2-1 Duchnik 42', 2-2 Czaja 53', 2-3 B.Marek 78', 2-4 Kurczab 87'

Sędziował: Dariusz Tutko (Gorlice)
Widzów: ok.10

Glinik: Brzeziański - Zapała, Kijek, Migacz, Rzemiński - Dziedzic, Banaszek, Król, Baran - Grela, Augustyn
ponadto zagrali: Laskoś, Gomulak, Brzeziański, Machowski, Ordyna

Orkan: Janas - Gargas, Tyrpuła, Barzyk, Łabędź - Tabor, Ślażyk, Kurczab, Lis - Duchnik, Czaja
ponadto zagrali: K.Marek, B.Marek, Piwowarczyk

Pomimo że pogoda znacznie utrudniała rozgrwanie akcji, spotkanie stało (zwłaszcza w pierwszej połowie) na przyzwoitym poziomie. Akcje prowadzone były w szybkim tempie, nie brakowało sytuacji podbramkowych i co najważniejsze bramek.Goli w tym spotkaniu mogło paść znacznie więcej, jednak po obu stronach zawodziła skuteczność (m.in. nie wykorzystany rzut karny w 56 min. przez Barzyka).