Remis Glinika w ostatnim meczu kontrolnym

W sobotnim (ostatnim) meczu kontrolnym drużyna Glinika zremisowała na własnym boisku z Skalnikiem Kamionka Wielka 1-1. Bramkę dla gorliczan zdobył Tomasz Augustyn.

Glinik Gorlice – Skalnik Kamionka Wielka 1-1 (0-0)
1-0 Augustyn 52’, 1-1 Skrzypiec 83’

Sędziował: Krzysztof Moroń (Gorlice)
Widzów: ok.30

Glinik: Brzeziański – Banszek, Zapała, Stępkowicz, Rzemiński – Chorobik, Baran, Jabłczyk, Dziedzic – Grela, Augustyn
ponadto zagrali: Laskoś, Gomulak, Brzeziański, Machowski, Król, Kurek

Skalnik: Olchawa  - Kłebczyk, Słowik, Klupa, G.Nowak – S.Nowak, Chochla, Skrzypiec, Pawełczak – Kołodziej, Żarnowski
ponadto zagrali: Kantor, Hasior, Zieliński, testowany, Bogański, Homoncik, testowany

Dobrym wynikiem piłkarze Glinika zakończyli okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Wynik spotkania został ustalony w drugiej połowie kiedy to prowadzenie miejscowym dał Tomasz Augustyn wygrywając pojedynek sam na sam z Kantorem. Drużyna gości doprowadziła do remisu za sprawą Skrzypca, który w końcówce spotkania wykorzystał niepewną interwencję bramkarza Glinika.

Już za tydzień pierwsze spotkanie o ligowe punkty i nie pozostaje nic innego jak mieć nadzieję że korzystne wyniki z spotkań sparingowych przeniosą się na te ligowe. W okresie przygotowawczym podopieczni Sebastiana Szurka rozegrali w sumie 8 spotkań z czego 5 wygrali, 2 zremisowali  i  1 przegrali, stosunek bramek 25-13.

stoją od lewej: Sebastian Szurek (trener), Ignacy Gomulak, Sebastian Czechowicz, Kamil Brzeziański, Sebastian Migacz, Tomasz Augustyn, Tomasz Zapała, Konrad Grela, Artur Rzemiński, Grzegorz Banaszek, Jakub Dziedzic, Marcin Machowski, Andrzej Cetnarowski (kierownik drużyny)
klęczą od lewej: Piotr Stępkowicz, Wojciech Laskoś, Wojciech Chorobik, Dawid Kurek, Krystian Baran, Mateusz Jabłczyk, Mateusz Król, Dominik Brzeziański