Wysoki poziom turnieju i III miejsce trampkarzy Glinika

Trzecie   miejsce zajęła drużyna trampkarzy  Glinka która w miniony czwartek wystąpiła w silnie obsadzonym turnieju Glinik Gorlice Winter Cup 2014, zorganizowanym przez Animatora Sportu Dzieci i Młodzieży w Gorlicach.

Turniej  podobnie jak dzień wcześniej„ był znakomitym sprawdzianem dla podopiecznych Łukasza Brzeziańskiego przed zbliżającymi się Finałami Okręgowymi o Puchar Prezesa OZPN Nowy Sącz .

Tym razem drużyny zostały podzielone na dwie krupy w których rywalizowały system „każdy z każdym” o awans do półfinałów a następnie wielkiego finału, w którym to spotkały się drużyny prezentujące bardzo wysoki poziom.

Glinik I: Wojciech Koszyk, Patryk Dziedzic, Kamil Warcholik, Kamil Brzozowski, Damian Sarnecki, Florian Przybylski, Kacper Kukla, Bogusław Witek, Arkadiusz Jaworecki

Glinik II: Dominik Więcek, Patryk Alibożek, Jakub Miarka, Eryk Gawryła, Michał Pater, Mikołaj Horowski, Rafał Cetnarowski, Adrian Czubek, Dawid Antoszak

Wyniki turnieju trampkarzy - eliminacje:
Glinik I Gorlice - GLKS Liwocz Brzyska 5-1
Glinik I Gorlice – Galicja Nowy Sącz 8-0
Glinik Gorlice – Safi Presov 0-0
Glinik I Gorlice – Metal Tarnów 2-0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska  – Glinik II Gorlice 4-0
Czarni Jasło – Glinik II Gorlice 3-1
Gimnazjum Uście Gorlickie – Glinik II Gorlice 2-2
Hetman Czyrna – Glinik II Gorlice  0-1

Półfinał
Czarni Jasło – Safi Presov 1-1 k. 1-2
Glinik I Gorlice – Dąbrovia Dabrowa Tarnowska 1-2

Mecz o V-VI m-ce: Glinik II Gorlice – Metal Tarnów 1-2
Mecz o III-IV m-ce:  Glinik I Gorlice – Czarni Jasło 5-3
Mecz o I-II m-ce: Safi Presov – Dąbrovia Dabrowa Tarnowska 3-0

Klasyfikacja końcowa:
1. Safi Presov
2. Dabrovia Dąbrowa Tarnowska
3. Glinik I Gorlice
4. Czarni Jasło, 5.Metal Tarnów, 6. Glinik II Gorlice, 7-10: Liwocz Brzyska, Hetman Czyrna Mochnaczka, Galicja Nowy Sącz, Gimnazjum Uście Gorlickie.

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik: Paweł Ptak (Dąbrovia Dabrowa Tarnowska)
Najlepszy bramkarz: Michal Michliak (Safi Presov)
Najlepszy strzelec: Kacper Kukla (Glinik Gorlice I) – 10 bramek

- Serdeczne podziękowania dla p. Stanisława Szury za sprawną i profesjonalną obsługę techniczną zawodów. Dziękuję rodzicom zawodników za pomoc w zakresie przygotowania poczęstunku dla opiekunów ekip oraz zaproszonych gości. Dziękuję sędziom Kolegium Sędziowskiego PPN w Gorlicach za wzorowe przeprowadzenie zawodów -  powiedział po turnieju organizator turnieju  a zarazem trener gorlickich drużyn Łukasz Brzeziański.