Najmłodsi piłkarze gościli UKS Grom Tychy

Najmłodsi adepci futbolu w Glinika Gorlice towarzysko zagrali z rówieśnikami  UKS Grom Tychy. Drużyna ze Śląska wystąpiła u nas przejazdem bowiem w najbliższy weekend weźmie udział w turnieju w Kielnarowej k. Rzeszowa.

Najmłodsi zawodnicy Glinika przeżyli wspaniałą przygodę mogąc  rozegrać mecze ze swoimi rówieśnikami ze Śląska. Stojące na niezłym poziomie sportowym widowisku, niemal dwie godziny rywalizacji pozwoliły najmłodszym zawodnikom sprawdzić swoje umiejętności z nieznanym przeciwnikiem,  a rodzicom przeżyć znów emocje związane z występem ich „pociech”.

Oprócz sportowych korzyści rozgrywania takich spotkań, można zauważyć inne m.in. możliwość nawiązywania nowych kontaktów, przyjaźni.

Nie pozostaje nic innego jak tylko mieć nadzieję, że to nie ostatnie takie spotkanie i w przyszłości będzie kontynuowane.