zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Poprad Rytro
3:1
Glinik Gorlice
NKP Podhale Nowy Targ
1:0
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Wolski Lubań Maniowy
1:1
Barciczanka Barcice
Rylovia Rylowa
2:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Sandecja II Nowy Sącz
3:0*
BKS Bochnia
Polan II Żabno
2:1
Skalnik Kamionka Wielka
Sokół Borzęcin Górny
4:0
KS Zakopane
Watra Białka Tatrzańska
0:2
GKS Drwinia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
0:1
Watra Białka Tatrzańska
Wolski Lubań Maniowy
0:0
Sokół Borzęcin Górny
BKS Bochnia
0:0
Polan II Żabno
Glinik Gorlice
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
Barciczanka Barcice
2:2
KS Zakopane
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
0:1
GKS Drwinia
Sandecja II Nowy Sącz
2:3
Poprad Rytro
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:4
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bochnia
1:3
Rylovia Rylowa
Skalnik Kamionka Wielka
0:3
NKP Podhale Nowy Targ
Wolski Lubań Maniowy
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
Poprad Rytro
0:2
GKS Drwinia
Barciczanka Barcice
3:0
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
KS Zakopane
1:3
Polan II Żabno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:1
Watra Białka Tatrzańska
Glinik Gorlice
0:2
Sokół Borzęcin Górny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęcin Górny
0:0
GKS Drwinia
Rylovia Rylowa
2:0
Wolski Lubań Maniowy
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
Sandecja II Nowy Sącz
0:2
Barciczanka Barcice
NKP Podhale Nowy Targ
2:0
KS Zakopane
Polan II Żabno
1:2
Glinik Gorlice
Watra Białka Tatrzańska
7:3
BKS Bochnia
Poprad Rytro
5:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bochnia
2:3
Poprad Rytro
Wolski Lubań Maniowy
3:1
Watra Białka Tatrzańska
Glinik Gorlice
0:2
NKP Podhale Nowy Targ
Barciczanka Barcice
2:0
Skalnik Kamionka Wielka
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Rylovia Rylowa
KS Zakopane
1:1
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Polan II Żabno
2:0
GKS Drwinia
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Sokół Borzęcin Górny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęcin Górny
1:1
BKS Bochnia
NKP Podhale Nowy Targ
0:1
GKS Drwinia
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
2:0
Glinik Gorlice
Poprad Rytro
1:2
Wolski Lubań Maniowy
Rylovia Rylowa
0:4
Barciczanka Barcice
Skalnik Kamionka Wielka
1:0
KS Zakopane
Sandecja II Nowy Sącz
2:1
Watra Białka Tatrzańska
Polan II Żabno
2:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
4:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Polan II Żabno
0:0
Wolski Lubań Maniowy
NKP Podhale Nowy Targ
4:2
BKS Bochnia
Watra Białka Tatrzańska
4:2
Barciczanka Barcice
Poprad Rytro
5:2
Rylovia Rylowa
Skalnik Kamionka Wielka
2:0
GKS Drwinia
KS Zakopane
2:0
Glinik Gorlice
Sokół Borzęcin Górny
2:2
Sandecja II Nowy Sącz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rylovia Rylowa
1:1
Sokół Borzęcin Górny
GKS Drwinia
1:0
KS Zakopane
BKS Bochnia
2:0
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Sandecja II Nowy Sącz
2:3
Polan II Żabno
Wolski Lubań Maniowy
1:0
NKP Podhale Nowy Targ
Barciczanka Barcice
2:2
Glinik Gorlice
Watra Białka Tatrzańska
1:1
Poprad Rytro
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:3
Skalnik Kamionka Wielka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Glinik Gorlice
1:1
GKS Drwinia
NKP Podhale Nowy Targ
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
Skalnik Kamionka Wielka
3:0
BKS Bochnia
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
1:1
Wolski Lubań Maniowy
Sokół Borzęcin Górny
- : -
Watra Białka Tatrzańska
Poprad Rytro
3:2
Barciczanka Barcice
KS Zakopane
3:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Polan II Żabno
1:0
Rylovia Rylowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bochnia
3:1
KS Zakopane
Sandecja II Nowy Sącz
4:1
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Rylovia Rylowa
0:1
NKP Podhale Nowy Targ
Wolski Lubań Maniowy
1:2
Skalnik Kamionka Wielka
Poprad Rytro
1:0
Sokół Borzęcin Górny
Watra Białka Tatrzańska
1:1
Polan II Żabno
Barciczanka Barcice
1:2
GKS Drwinia
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:0
Glinik Gorlice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęcin Górny
0:1
Barciczanka Barcice
NKP Podhale Nowy Targ
1:1
Watra Białka Tatrzańska
Glinik Gorlice
4:2
BKS Bochnia
Skalnik Kamionka Wielka
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
6:0
Rylovia Rylowa
KS Zakopane
2:1
Wolski Lubań Maniowy
Polan II Żabno
5:2
Poprad Rytro
GKS Drwinia
3:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęcin Górny
4:5
Polan II Żabno
Rylovia Rylowa
2:6
Skalnik Kamionka Wielka
Wolski Lubań Maniowy
0:0
Glinik Gorlice
Poprad Rytro
2:3
NKP Podhale Nowy Targ
BKS Bochnia
1:0
GKS Drwinia
Barciczanka Barcice
1:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Watra Białka Tatrzańska
4:1
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Sandecja II Nowy Sącz
1:0
KS Zakopane
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
0:1
Sokół Borzęcin Górny
Glinik Gorlice
3:2
Sandecja II Nowy Sącz
Skalnik Kamionka Wielka
1:2
Watra Białka Tatrzańska
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
2:2
Poprad Rytro
KS Zakopane
0:1
Rylovia Rylowa
Polan II Żabno
2:1
Barciczanka Barcice
GKS Drwinia
1:1
Wolski Lubań Maniowy
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:2
BKS Bochnia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęcin Górny
2:2
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
Rylovia Rylowa
4:1
Glinik Gorlice
Wolski Lubań Maniowy
1:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Poprad Rytro
0:1
Skalnik Kamionka Wielka
Barciczanka Barcice
5:2
BKS Bochnia
Watra Białka Tatrzańska
1:2
KS Zakopane
Sandecja II Nowy Sącz
5:0
GKS Drwinia
Polan II Żabno
1:2
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bochnia
3:2
Wolski Lubań Maniowy
Glinik Gorlice
0:2
Watra Białka Tatrzańska
Skalnik Kamionka Wielka
0:1
Sokół Borzęcin Górny
KS Nowa Jastrząbka-Żukowce
4:2
Polan II Żabno
KS Zakopane
2:2
Poprad Rytro
GKS Drwinia
1:1
Rylovia Rylowa
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Sandecja II Nowy Sącz
NKP Podhale Nowy Targ
3:2
Barciczanka Barcice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości