Dobry wynik sparingów

W rozegranych w miniony weekend  sparingach seniorzy Glinika pokonali występujący w lidze okręgowej LKS Skołyszyn 4-1, natomiast juniorzy zremisowali z LKS Wójtowa 4-4.

Mecz Towarzyski
Glinik Gorlice – LKS Skołyszyn 4-1 (2-0)
1-0 Grela 1’ (k), 2-0 Augustyn 15’, 2-1 Chochara 50’, 3-1 Augustyn 58’, 4-1 D.Brzeziański 80’

Sędziował; Gabriel Antoszak (Gorlice)
Widzów: ok.20

Glinik: K.Brzeziański - Migacz, Zapała, Kijek, Rzemiński  - Gomulak, Król, Jabłczyk, Chorobik – Grela, Augustyn
ponadto zagrali: Banaszek, Laskoś, Baran, Machowski, Cetnarowski, D.Brzeziański, Czechowicz

Gospodarze objęli prowadzeni już w pierwszej minucie kiedy to po faulu jednego z obrońców jedenastkę pewnie wykorzystał Konrad Grela.

Na  15 min po akcji Wojciecha Chorobika z Tomaszem Augustynem ten drugi  strzałem z 16 metrów podwyższył na 2-0.

W drugiej połowie spotkania w zamieszaniu w polu karnym Glinika, najwięcej zimnej krwi zachował Michał Chachara zdobywając bramkę kontaktową dla przyjezdnych.

Ostatnie słowo w tym spotkaniu należało jednak do gospodarzy którzy zdobyli jeszcze dwie bramki; w 58 min bramkarza gości pokonał Tomasz Augustyn, a w 80 min Dominik Brzeziański.

Glinik Gorlice (juniorzy) - LKS Wójtowa 4-4 (3-2)
0-1 D.Czeluśniak 1’, 1-1 Drąg 13’, 1-2 D.Czeluśniak 30’ (k), 2-2 Stępień 35’, 3-2 Rachel 45’, 3-3 Ludwin 60’, 4-3 Kusiak 75’, 4-4 Dynda 86’