Orliki w Uhlsport Cup 2014

Dobiegła końca zimowa edycja turnieju Uhlsport Cup 2014. W dniu 1-2 marca 2014 r. w J&J Sport Center w Skotnikach do rywalizacji stanęły drużyny w kategorii U-11 a w której to Orliki Glinika w stawce 24 drużyn zajęli 7 miejsce.

W tegorocznej zimowej edycji na starcie stanęło aż 24 drużyny które zostały podzielone na 6 grup.

Gorliczanom przypadł udział gry w grupie C: Wyniki:
Glinik Gorlice - MKS Kluczbork 2-0 (Spyrka, Wierzba)
Glinik Gorlice -  FA Polska 2-1 (Spyrka, Wierzba)
Glinik Gorlice - Rozwój Katowice 3-1 (Spyrka 2, Dąbrowski)

Tabela:

6.Wisła Kraków
7.Glinik Gorlice
8.BKS Lublin
9.FA Polska, 10. GKS Ksawerów, 11. UKS Lider Swarzędz, 12. Sandecja Nowy Sącz,    13. FC Wrocław Academy, 14. MKS Kluczbork, 15. Skra Częstochowa, 16. GKP Targówek, 17. AP 21, 18. DAP Dębica, 19. MFK Frydek-Mistek Biali , 20. Rozwój Katowice, 21. MOSM Tychy, 22. AP Ziomki Rzeszów, 23. MFK Frydek-Mistek, 24. Garbarnia Kraków

Glinik: Tomasz Nowak, Jakub Wierzba, Maciej Socha, Sebastian Spyrka, Jakub Firlit, Krzysztof Dąbrowski, Dawid Gryzik, Mateusz Rakoczy, Bartłomiej Kosiński, Sebastian Matuszyk; Trener: Przemysław Cygan

Nie od dziś wiadomo że w Gorlicach trenuje duża liczba młodych, uzdolnionych zawodników a tegoroczna edycja turnieju Uhlsport Cup 2014 jest dobitnym przykładem.

Cieszy fakt że dzięki takim turniejom, w którym uczestniczą drużyny z całego kraju, tych zawodników może dostrzec szersze grono ludzi.

Wszystkiego tego nie byłoby gdyby nie poświęcenie trenera, a zwłaszcza rodziców gorlickich zawodników którzy w całości sfinansowali wyjazd na turniej, jak również dopingowali zespół podczas sobotnich i niedzielnych spotkań. Dziękujemy.

Źródło: własne/regionalnapilka.pl
Foto: Rafał Sacha - regionalnapilka.pl