Czas spokoju i wytężonej pracy

Nie tak wyobrażali sobie początek turnieju piłkarze orlików Glinika którzy udali się do Łapanowa na halowy turniej o Puchar Firmy Hydrosprzęt. Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze i na koniec zawodów powrócił uśmiech na ich twarze.

Na szczęście niemoc gorliczan trwała przez dwa pierwsze mecze później z meczu na mecz było coraz lepiej, by ostatecznie zakończyć turniej na dobrym czwartym miejscu.

Dzisiejsze zawody  to dla młodych piłkarzy świetna lekcja futbolu, wiele mogli się nauczyć  i to dzięki …. porażkom. Na pewno trudno będzie im się pogodzić  z samym wynikiem, ale obiektywnie patrząc można być z nich  zadowolonym, ponieważ  chwilami grali dobre zawody i walczyli do końca.

Młodym piłkarzom potrzeba teraz chyba przede wszystkim spokoju i w dalszym ciągu wytężonej pracy na treningach, która miejmy nadzieję, że zaprocentuje w przyszłości. To że drzemie w nich duży potencjał pokazał dzisiejszy turniej.

Glinik: Wiktorek Kacper, Matuszyk Krystian, Szura Arkadiusz, Firlit Maksymilian, Gryboś Kamil, Firlit Jakub, Serafin Maksymilian, Wiktorek Jakub, Wiktorek Maciej, Drozd Krystian, Klukowski Mikołaj, Wiklowski Kacper;

Wyniki:
B&T Trzciana – Mordarka 0-0, Orkan – AP Żaczki 0-0, Okocimski – Prokocim 2-1, TAP Tarnów – Glinik 1-0, B&T Trzciana – AP Żaczki 0-1, Mordarka – Prokocim 0-0, Orkan  - Glinik 1-1 (M.Wiktorek), Okocimski – TAP Tarnów 2-0, B&T Trzciana – Prokocim 0-1, AP Żaczki – Glinik 0-1 (J.Wiktorek), Mordarka – TAP Tarnów 0-4, Orkan – Okocimski 0-2, B&T Trzciana – Glinik 0-0, Prokocim – TAP Tarnów 1-1, AP Żaczki – Okocimski 0-0, Mordarka  - Orkan 0-0, B&T Trzciana – TAP Tarnów 1-2, Glinik – Okocimski 1-4 (Wiklowski), Prokocim  -Orkan 1-1, AP Żaczki – Mordarka 1-0, B&T Trzciana  - Okocimski 1-2, TAP Tarnów – Orkan 3-0, Glinik  - Mordarka 2-0 (J.Wiktorek, M.Wiktorek), Prokocim – AP Żaczki 0-0, B&T Trzciana  -Orkan 1-0, Okocimski – Mordarka 4-0, TAP Tarnów  - AP Żaczki 0-1, Glinik – Prokocim 1-1 (M.Wiktorek)

Tabela:

LNazwa drużynyMPB

1Okocimski Brzesko71916-3

2TAP Tarnów71311-5

3AP Żaczki Nowy Wiśnicz7123-1

4Glinik Gorlice796-6

5Prokocim Kraków785-5

6B&T Trzciana753-6

7Orkan Szczyrzyc742-8

8LKS Mordarka730-11

Podziękowania dla rodziców , którzy zorganizowali  transport na zawody , a w szczególności p. serafinowi który jak to miało miejsce w dniu wczorajszym udostępnił busa.