Weekendowe towarzyskie granie gorliczan

W miniony weekend w ramach treningów gorlickie drużyny, rozegrały mecze kontrolne z  Ogniem Sękowa. W sobotę juniorzy  Glinika zwyciężyli 7-0, natomiast w niedzielę seniorzy zremisowali 1-1.

Mecz Towarzyski  - Seniorzy
Glinik Gorlice – Ogień Sękowa 1-1 (1-1)

0-1 Korba 22’ (k), 1-1 Augustyn 37’

Sędziował: Jacek Alibożek (Gorlice)
Widzów: ok. 15

Glinik: Grela – Banaszek, Migacz, Rzemiński, Kiejek – Gomulak, Jabłczyk, Chorobik, Cetnarowski – Machowski, Augustyn
ponadto zagrał: Stępkowicz

Ogień: Kawa – Deda, Barczyk, Drzymała, Pijanowski – Moskal, Krygowski, Korba, Machowski – Cetnarowski, Padoł
ponadto zagrali: Sołtysiak, Wszołek

Spotkanie Glinika z Ogniem Sękowa zakończyło się remisem 1-1. Przyjezdni objęli prowadzenie po strzale z rzutu karnego Romana Korby.  Gorliczanie doprowadzili do remisu po trafieniu Tomasza Augustyna w 37 min.

Jeszcze przed przerwa pilarze Glinika mogli wyjść na prowadzenie jednak nie wykorzystali rzutu karnego.

Właśnie skuteczność była największą bolączką w dzisiejszym spotkaniu podopiecznych Sebastiana Szurka którzy zwłaszcza w drugiej części osiągnęli znaczącą przewagę jednak nie potrafili jej udokumentować zdobyciem goli.

Mecz Towarzyski  - Juniorzy
Glinik Gorlice – Ogień Sękowa 7-0 (6-0)

1-0 Gawryła 10’, 2-0 Stępień 13’, 3-0 Gawryła 16’, 4-0 Stępień 20’, 5-0 Stępień 30’, 6-0 Skrzypniak 33’, 7-0 Krynicki 73’ (k)

Sędziował: Kusiak - Serafin (Gorlice)
Widzów: ok. 20

I połowa - Glinik: Janik – Wiklowski(20’Saratowicz), Lichwała(20’ Krynicki), Karp, Berkowicz – Stępień, Skrzypniak, Serafin, Majcher – Kopek, Gawryła(20’ Mosoń)

II połowa – Glinik: Harwat – Wiklowski, Krynicki, Lichwała, Rzemiński – Saratowicz, Skoczeń, Kopek(60’ Skrzypniak), Berkowicz(60’ Stępień) – Kusiak, Mosoń

Zdecydowane zwycięstwo Glinika, nie podlegające dyskusji. Drużyna gości miała duże problemy z wyjście z własnej polowy, a co dopiero z stworzeniem zagrożenia pod  bramką gorliczan.

Wynik to najmniejsza kara jaka mogła spotkać przyjezdnych w dzisiejszym spotkaniu.