Budują morale kolejne zwycięstwo Glinika

Glinik Gorlice wysoko pokonał w meczu sparingowym, grający w nowosądeckiej okręgówce zespół LKS Wójtowa 8-1.

Mecz  Towarzyski
Glinik Gorlice  - LKS Wójtowa 8-1 (4-1)
1-0    Augustyn 19’, 2-0 Dziedzic 20’, 3-0 Jabłczyk 26’, 4-0 Migacz 36’ (k), 4-1 Dynda 43’, 5-1 Dziedzic 54’, 6-1 D.Brzeziański 73’, 7-1 D.Brzeziański 87’, 8-1 Dziedzic 89’

Sędziował: Jan Król (Gorlice)

Glinik: K.Brzeziański – Banaszek, Migacz, Stępkowicz, Rzemiński – Chorobik, Król, Jabłczyk, Dziedzic – Augustyn, Brzeziański
ponadto zagrali: Cetnarowski, Laskoś, Gomulak, Ordyna

LKS Wójtowa: Michalec – Juszczyk, Danicz, M.Czeluśniak, Próchnicki – Przyczynek, R.Czeluśniak, D.Czeluśniak, Dynad – Rutana, Ludwin
ponadto zagrali: Tatara, Trzaskoś, Przybyłowicz, Gancarz, Lewek

W sobotnie przedpołudnie  drużyna IV ligowego Glinika na własnym boisku ograła przedstawiciela ligi okręgowej LKS Wójtowa 8-1.

Wynik odzwierciedla wydarzenia na boisku, zdecydowana wyższość podopiecznych Sebastiana Szurka w tym spotkaniu nie podlegała żadnej dyskusji.

Pomimo że to tylko mecz towarzyski, w którym obie drużyny popełniły dużo błędów o które nie trudno na tym etapie przygotowań, to zwycięstwo musi cieszyć, gdyż w znacznym stopniu podnosi morale drużyny.