Kontrolne mecze juniorów

W miniony weekend swoje mecze towarzyskie rozegrali juniorzy Glinika. Juniorzy starsi  pokonali rówieśników z Kolejarza Stróże 6-1, natomiast juniorzy młodsi drużynę juniorów starszych Kobylanki 5-0.

Glinik Gorlice (juniorzy starsi) – Kolejarz Stróże (juniorzy starsi) 6-1 (3-1)
1-0 Majcher 10’, 1-1 Krok 17’, 2-1 Marynowski 25’, 3-1 Marynowski 33’, 4-1 Marynowski 60’, 5-1 Marynowski 63’, 6-1 Skoczeń 84’

Sędziował: Jakub Kusiak (Gorlice)
Widzów: ok.15

Glinik: Harwat  - Grądalski, Piecuch, Krynicki, Rąpała – Skoczeń, Drąg, Pater, Majcher – Kopek, Marynowski
ponadto zagrali: Kusiak, Stępień, Serafin, Gawryła, Berkowicz, Karp, Lichawała, Skrzypniak

W rozegranym w minioną sobotę meczu kontrolnym drużyn juniorskich pewne zwycięstwo podopiecznych Piotra Stępkowicza. Cztery bramki w tym spotkaniu zdobył Tomasz Marynowski.

Glinik Gorlice (juniorzy młodsi) – LKS Kobylanka (juniorzy starsi) 5-0 (1-0)
1-0 Kusiak 27’, 2-0 Kusiak 71’, 3-0 Kusiak 75’, 4-0 Stępień 79’, 5-0 Kusiak 80’

Sędziował: Mateusz Żmigrodzki

Glinik: Janik – Wiklowski, Lichwała, Warcholik, Kwarciany – Stępień, Skrzypniak, Kukla, Przybylski – Gawryła, Mosoń
ponadto zagrali: Karp, Saratowicz, Berkowicz, Serafin, Kusiak

Podobnie jak dzień wcześniej tym razem juniorzy młodsi nie mieli zbyt dużych problemów z pokonaniem drużyny juniorów Kobylanki. Skutecznością w tym spotkaniu popisał się Jakub Kusiak który czterokrotnie trafiał do bramki rywala.